مشاهده خبر

همایش شرکت‌های برتر ایران در سال 1399


افزایش تولید از اهداف اصلی برنامه ریزی‌های اقتصادی در سال‌های اخیر بوده است و نام‌گذاری سال 1399 به عنوان «سال جهش تولید» بر اهمیت این موضوع تاکید دارد. از آنجا که شرکت‌های برتر فهرست IMI-100 سهم زیادی در تولید ملی دارند، رسالت مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر در سازمان مدیریت صنعتی، شناسایی و معرفی این شرکت‌ها بوده است. لذا، مانند سال‌های گذشته، سازمان مدیریت صنعتی در سال 1399 نیز، اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (رتبه‌بندی IMI-100) نموده است. این رتبه‌بندی که 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور انجام می‌شود.

امسال، در بیست و سومین سال انجام این رتبه‌بندی، «همایش شرکت‌های برتر ایران» با حضور محدود تنی چند از مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با بیماری کرونا در تاریخ 26 بهمن‌ماه برگزار می‌شود و به صورت زنده از صدا و سیما و پلتفرم آپارات پخش می‌گردد. در این همایش، مهم‌ترین نتایج رتبه‌بندی 500 شرکت بزرگ کشور ارائه می‌شود و از شرکت‌های پیشرو (انتخاب شده بر اساس روند رشد طی چهارسال اخیر)، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع و دیگر شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه، تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

برای نخستین بار این امکان برای علاقمندان فراهم فراهم شده تا بتوانند سخنرانی‌ها و اعلام نتایج را به طور کامل مشاهده نمایند.

پخش زنده همایش از شبکه ایران کالا و از طریق لینک aparat.com/imi100/live از آپارات قابل مشاهده است.

-->
 

دیدگاه شما

0
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.